JW Marriot İstanbul Marmara Sea Açılıyor!

22.03.2022 - 07:16:41

İstanbul dünyada dört mevsimin yaşandığı; her güzelliği ayrı ayrı tadabildiğimiz şehirlerden biri. Yine her mevsimde farklı tatil planları yapabileceğimiz şehirlerden olan İstanbul'da eşsiz güzellikte bir otel açılıyor! Tüm bu güzelliklerin yaşanılacağı en güzel yer, Istanbul Marriott Marmara Sea Hotel. Istanbul Marriott Hotel, içinde barındırdığı hizmet sevgisiyle misafirlerine mükemmel bir deneyim kazandırmaktadır. Tüm ayrıntıları kişiye özel düşünülmüştür. Marriott misafirperverliğiyle İstanbul’un incisi olmuştur.

Marriot, benzeri olmayan boğazın kıyısında, Asya ve Avrupa kıtalarına yayılmış tek ve büyülü şehir, İstanbul’da yer alır.

JW Marriot İstanbul Marmara Sea Konumu

Denize sıfır konumuyla JW Marriott İstanbul Marmara Sea, İstanbul'un sakin ve zarif semti Ataköy'de lüksün odak noktasıdır. İstanbul'un modern ve lüks yaşam tarzını yansıtan, şık bir şekilde tasarlanmış ve cömertçe döşenmiş 204 konuk odası ve süit, cömert bir alan sağlar ve Marmara Denizi'ne veya şehrin silüetine bakan balkonlara sahiptir. Kaliteli bir akşam yemeği restoranı, tüm gün yemek servisi yapan restoran, klasik çay salonu ve deniz kıyısındaki açık hava alanı dahil olmak üzere çağdaş ve gastronomik seçenekler, otel konuklarının yanı sıra zengin yerel topluluğa çok çeşitli yerel ve mutfak deneyimleri sunmaktadır. Meraklılar için gerçek bir cennet olan Cigar Lounge, dünyanın dört bir yanından en iyi puroların yanı sıra dünyanın en kaliteli içkilerinin bir koleksiyonunu sergileyen sofistike bir mekandır. Deniz manzaralı özel tasarım balo salonu, zarif ve sofistike etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazır.

Detaylı bilgi için info@vikingturizm.com.tr adresine mail atabilir, 0212 334 26 00 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Planladığınız tüm seyahatlere yönelik; uçak bileti, otel, vize vb hizmetlerden destek almak isterseniz, sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

JW Marriot İstanbul Marmara Sea Açılıyor! hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın