İstanbul’un En İyi Etkinlik Otelleri

21.04.2023 - 12:38:10

Bir etkinliği düzenlemeden ve İstanbul etkinlik otelleri arasında bir tercihte bulunmadan önce yapılacak organizasyona dair tüm detaylara hâkim olmalısınız. İlk olarak seçeceğiniz etkinlik otelinin, katılımcı sayısına göre yeterli kapasiteye sahip olması gerekir. Son anda bazı misafirlerinizin ayakta kalması olumsuz bir etki yaratabilir. Bu yüzden Hilton İstanbul Maslak gibi geniş etkinlik alanlarına sahip bir otel sizin için harika bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda etkinliğin konseptine uygun salonda her konuğun görebileceği bir kürsü gibi gerekli imkânlar bulunmalıdır. Bunun dışında havalandırma ve salon temizliği gibi ayrıntılar da oldukça önemlidir. Çünkü konuklarınıza karşı bir ev sahibi durumundasınız. Ve etkinlik esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz mikrofon ve ses sistemi gibi donanımlara sahip bir otel seçimine özen göstermelisiniz. Bu sayede başarılı bir etkinlik geçirebilir ve misafirlerinizin memnun bir şekilde otelden ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Böyle bir etkinlik için otel seçeneğini değerlendirmek harika olacaktır. Çünkü oteller, büyük ve organize alanlar olduğundan sizin için bütün bu ayrıntıları düşünebilir ve konuyla ilgili beklentilerinizi rahatlıkla karşılayabilir.

Etkinlik Otelleri

Seçeceğiniz ekinlik mekânının konumu sizin ve misafirleriniz için uygun ve ulaşılabilir olması oldukça önemlidir. Tersi bir durumda etkinlik saatinde davet edilen her konuk orada olamayabilir ve bu durum etkinliğin aksamasına neden olabilir. Bu yüzden seçeceğiniz etkinlik otelinin metro gibi hızlı bir ulaşım imkânı sağlayan toplu taşımaya yakın olması ve merkezi bir bölgede bulunması önemlidir. Dolayısıyla merkezi konumda bulunan etkinlik otelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Merkezi konumda bulunan Wyndham Grand İstanbul Levent bu konuda harika bir seçim olacaktır. İstanbul’un merkezinde yer alan otel sizlere ulaşım açısından da büyük bir rahatlık sağlar. Bir etkinlik organize ediyorsanız konukların salondan memnun ayrılmasını sağlamalısınız. Dolayısıyla salonun konumu kadar konuklara sunulacak ikramlar da önemli bir ayrıntıdır. İstanbul etkinlik otelleri, misafirlerine oldukça geniş bir ikram seçenekleri sunar. Hilton İstanbul Bomonti otel etkinliğinizde size sunduğu çeşitli ikramlarla keyifli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacaktır. Siz de aşağıda bahsettiğimiz İstanbul etkinlik otelleri arasında size en uygun oteli tercih edebilir ve sunulan imkânlardan yararlanabilirsiniz.

Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center

Etkinlik otelleri başlığımız da ilk sırada olan Hilton İstanbul Bomonti, 829 odaya sahip, İstanbul'un en büyük otelidir. Toplantı alanları, alt yapısı ve ikramlarıyla üst düzey kurumsal etkinlik mekânı hizmeti sunuyor. Otel 32 toplantı alanı, 3.200 kişi kapasiteli balo salonu olan Grand balo salonu, 885 metrekarelik Cyrstal balo salonu ile sizi bekliyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent

İstanbul en iyi 5 etkinlik oteli arasında yer alan Wyndham Grand, 23 adet toplantı salonu ile konuklarının her ihtiyacına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. Teraslı, gün ışığı alan salonları ve cam tavanlı fuaye alanıyla seminer, toplantı ve kurumsal organizasyon için İstanbul'un merkezinde ideal bir ortam sunuyor.

Radisson Blu Hotel & Spa, İstanbul Tuzla

Radisson Blu Hotel unutulmaz bir iş etkinliği için gereken her şeyi sunar. Teoman Ermete konferans salonu 480 metrekaredir. Bütün toplantı alanları, hızlı internet ve modern ses ve görüntü ekipmanıyla donatılmıştır. Bu imkânlar etkinliğinizi planlamanıza yardımcı olacaktır.

Hilton İstanbul Maslak

Etkinliklerin vazgeçilmez adresi Hilton, 6.600 metrekare kurumsal etkinlik alanı, 850 metrekare balo salonu ve 22 toplantı odasına sahiptir. En üst kattaki etkinlik alanları İstanbul’un en geniş toplantı odaları olmasıyla dikkat çekmektedir.

Conrad

Kurum organizasyon için tercih edebileceğiniz otel, Beşiktaş semtinde yer almaktadır. Conrad Bosphorus, 553 oda ve süite sahiptir. Executive odalar, gün boyunca birçok avantaj sunan Executive Lounge'a özel erişimle beraber gelir.

Tüm kurumsal etkinlikleriniz için bizi 0212 334 2600 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

İstanbul’un En İyi Etkinlik Otelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın