Yeni Otel: Swissotel Uludağ Bursa

31.07.2023 - 13:08:13

Swissotel Uludağ Bursa'ya Birlikte Göz Atalım!

Swissotel Uludağ Bursa, ana binası ilk olarak doğada şifa bulmak isteyen hastaların tedavisi amacıyla, Anıtkabir’in de mimarı olan H. Emin ONAT ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk kadın mimarlarından olan Prof. Dr. Leman C. TOMSU’nun ortak çalışmalarıyla bir Sanatoryum olarak inşa edilmiştir. Kompleks 1946 yılında tasarlanmış ve 20 Haziran 1949’da açılmıştır.


Bugün bu mirası devralan Swissotel markası wellness/wellbeing konseptiyle Eylül ayı içerisinde kapılarını açmaya hazırlanıyor. 55’i suit toplamda 173 odadan oluşan tesis 1200 m2lik Pürovel SPA & Sports ile ayrıcalıklı bir wellness deneyimi sunacak. Son teknoloji ile donatılacak SPA alanında misafirler Hint konsültanlardan danışmanlık alarak zayıflama, detoks, arınma, yoga, meditasyon gibi alternatif tedavi yöntemleriyle doğada kendileriyle baş başa kalma fırsatı da buluyor olacaklar.
Toplantı ve organizasyonlar için 458 kişi kapasiteli Oditoryum, 500 m2lik tamamı gün ışığı alan, kolonsuz Balo salonu ve keyifli workshoplarınıza ev sahipliği yapabilecek 5 ayrı salonu daha mevcut.

Tesis hakkında detaylı bilgi için 0212 334 2600 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

BİZE ULAŞIN

Yeni Otel: Swissotel Uludağ Bursa hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın