Iga Meeting Lounge

03.01.2020 - 00:00:00

IGA Meeting Lounge nedir ?

IGA Meeting Lounge Türkiye’nin ilk giriş kapısında Türkiye imajına katkı sağlamak maksadı ile misafirlerini karşılamak isteyen karşılayıcıların, konforlu ve kargaşa olmayacak şekilde misafirleri ile buluşmalarına olanak sağlayan buluşma noktasıdır.

IGA Meeting Lounge hizmetinden nasıl yararlanılır?

IGA Meeting Lounge hizmetinden yararlanabilmek için öncelikle; 444 14 42 numaralı çağrı merkezinden, reservation@igapass.com mail adresi üzerinden, www.igapass.com ya da Meeting Lounge noktasından ön ödemeli olarak kontör alımı(tanımlası) yapılmalıdır.

(1 Ocak – 31 Mart arasında ücretsiz olarak hizmet sağlanacağından dolayı Kontör tanımlaması mutlaka yukarıdaki kanallardan gerçekleştirilmelidir.) Kontör alımı (tanımlaması) gerçekleşmesi akabinde mail adresinize iletilecek olan linke tıklayarak aynı email de belirtilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılır.

Bununla birlikte sistemin nasıl kullanılacağına dair bilgilendirme dökümanı iletilir.

Bu sistem üzerinden tüm rezervasyon oluşturma ve güncelleme imkanı olacağı gibi, mevcut güncel bilgileri de görüntülenebilir. Ayrıca Meeting Lounge alanı’nda mevcut kontörler ile rezervasyon oluşturulabilir.

IGA Meeting Lounge kontör ücretleri nedir?

1 Ocak – 31 Mart tarihleri arasında tüm kontör alımları ücretsizdir.

IGA Meeting Lounge için satınalınan kontörler ne kadar süre geçerli olacak ?

Ücretsiz olarak tanımlanacak kontörler 31 Mart’a kadar geçerli olacak olup sonrasında alınacak kontörlerin geçerlilik süresi satınalma tarihi itibari ile 1 yıl olacaktır.

IGA Meeting Lounge hizmetleri nasıl ücretlendirilir ?

Hizmet kontör yapısı ile çalışmakta olup, 1 buluşturma operasyon 1 kontör karşılığında yapılmaktadır. 20 kişi üzeri toplu karşılama kapsamında değerlendirilip, Meeting Lounge alanı 20 kişi üzeri operasyonlar için kullanılamamaktadır.

IGA Meeting Lounge rezervasyon Iptal ve değişiklik haklarım nelerdir ?

Karşılamadan minimum 6 saat önce rezervasyon iptal hakkınız mevcut ve herhangi bir ücretlendirme yapılmayacaktır.6 saatten daha az kalan sürede karşılama iptal edilir ise bakiyeden kontör düşümü (ücretlendirme) yapılır.

Karşılanacak misafirler ile paylaşılacak IGA Meeting Lounge kroki görseli nedir?

Aşağıdaki kroki misafirler ile paylaşabilecektir.

BİZE ULAŞIN

Iga Meeting Lounge hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın