Hava Yollarının Kurumsal Seyahat Programları

05.07.2023 - 06:34:32

Birçok havayolunun küçük, orta ve yüksek dereceli firmalara yönelik şirketlerin iş seyahatleri için yapılan uçuş harcamalarından tasarruf etmesini ve masrafları bir nebze indirmeye yardımcı olan kurumsal seyahat programları vardır.
Şirketinizin bir havayolu sadakat programına üye olması o havayolunun sizlere sunacağı çeşitli hizmetlerden yararlanmayı sağlar.
Bunlar; biletlerde indirim, özel yolcu salonlarından faydalanma, beklemeden check-in, yıllık veya dönemsel seyahat hedeflerine ulaşarak ücretsiz bilet veya upgrade ayrıcalıkları, özel bagaj taşıma hakları, kazanılan puanlarla hediye veya uçak bileti alımları gibi havayoluna göre değişen hizmetlerdir.
Eğer firmanızda geçmiş seyahat harcamaları datası varsa, ve ileriki dönemlerde olası seyahat harcamaları, gidilecek yerler, projeler dikkate alınarak gidilecek destinasyona alternatif veren havayolları ile en uygun bir sadakat programı anlaşması yapmak şirketinizin lehine olacaktır.

SunExpress ’in Kurumsal Programını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

İÇ HAT UÇUŞLARI

1. 5 kg fazla bagaj hakkı.

2. Uçuşa 12 saat kalana kadar isim değişikliği hakkı.

3. Uçuşa 12 saat kalana kadar cezasız iptal, iade ve varsa sadece sınıf farkı ödemek kaydıyla cezasız tarih değişikliği hakkı.

4. İade

i. Uçuşa kalan süre 06 – 12 saat arası, 50 TL karşılığında iptal ya da varsa sınıf farkı ve ilave 50 TL ödeme kaydıyla değişiklik hakkı.

ii. Uçuşa kalan süre 02 – 06 saat arası cezasız iptal edilemez. Varsa sınıf farkı ve ilave 50 TL ödeme kaydıyla değişiklik hakkı.

iii. 02 saate kadar iptal, iade ve değişiklik hakkı yoktur.

DIŞ HAT UÇUŞLARI

1. 5 kg fazla bagaj hakkı

2. Uçuşa 12 saat kalana kadar isim değişikliği hakkı.

3. Uçuşa 48 saat kalana kadar, iki uçuş arasında varsa fiyat farkı ödenerek cezasız tarih değişikliği hakkı.

4. İade

i. 48 Saat Kalana Kadar %50 ceza

ii. 7 Gün Kalana Kadar %40 ceza

iii. 7 Günden Fazla Sürede %25 ceza uygulanır.

Diğer Havayollarının Kurumsal Seyahat Programları

  • Türk Hava Yolları’nın sizler için hazırladığı kurumsal seyahat programlarından yararlanabilirsiniz. Hava yolu adresi için buraya tıklayın.

 

  • Lufthansa Hava Yolları’nın kurumsal seyahat programları da sizin için değerli olabilir. Hava yolu adresi için buraya tıklayın.
  • British Airways Iberia American Airlines kurumsal seyahat programlarını da inceleyebilirsiniz. Hava yolu adresi için buraya tıklayın.

 

  • Emirates kurumsal seyahat programlarından yararlanabilirsiniz. Hava yolu adresi için buraya tıklayın.

 

  • Qatar Airways kurumsal seyahat programlarını da değerlendirmek isteyebilirsiniz. Hava yolu adresi için buraya tıklayın.

 

  • Airfrance’nin sizler için hazırladığı kurumsal seyahat programlarını inceleyebilirsiniz. Hava yolu adresi için buraya tıklayın.

 

  • Etihad’ın kurumsal seyahat programları da sizler için değerli olabilir. Hava yolu adresi için buraya tıklayın.

 

  • United Perk Plus’ın kurumsal seyahat programlarını da kullanabilirsiniz. Hava yolu adresi için buraya tıklayın.

 

  • Singapore Airlens’ın hazırladığı kurumsal seyahat programlarından da yararlanabilirsiniz. Hava yolu adresi için buraya tıklayın.

 

Detaylı bilgi için bizi 0212 334 26 00 numaralı hattan arayabilir, tüm seyahat planınızla ilgili soruları sorabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Hava Yollarının Kurumsal Seyahat Programları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın