Türk Hava Yolları Newark Uçuşları

20.05.2021

 

 

 

ABD'de New York John F. Kennedy uçuşlarına ilave olarak New York kentindeki ikinci büyük havalimanı olan New Jersey'deki Newark Havalimanı'na 21 Mayıs'tan itibaren haftada 4 sefer ile uçuşlara başlıyor.

Türk Hava Yolları’nın New Jersey'deki yeni destinasyonuna uçuşlar THY Airbus A330-300 yolcu uçaklarını kullanmayı planlıyor. Bu  Istanbul-newark uçuşları ile ABD'de daha fazla bağlantı vermeyi hedefleyen THY Newark ile hem ABD iç hatlarına hem de New York’a alternatif sunacak.

ABD'nin  küçük eyaletlerinden biri olan New Jersey'de  bir çok Türk yaşamakta ve Newark havalimanı ise New Jersey ile New York arasonda yer alırken, New York'a 2 tünel ve 1 asma köprüyle bağlı durumda.

 

THY, Newark seferlerinde açılışa yönelik yönelik kampanyası ile hem economi hem de business classta enuygun ve en ucuz fiyatlarla gidiş dönüş biletinizi www.sonfiyat.com'dan satın hemen alabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük ülke içinde aktarma noktası olan Newark havaalanı New Jersey ile New York'un arasında bulunuyor.

Enuygun Newark Uçak Bileti için:


BİZE ULAŞIN

Türk Hava Yolları Newark Uçuşları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın