Hafta Sonu Şehir stresinden kaçmak için Önerilerimiz

11.02.2021 - 00:00:00

Hafta Sonu Önerilerimiz

Suma Sanjatı

Suma Sanjati; çalışanlar ve yakın bir yere şehirden uzaklaşmak için kaçış noktasıve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor. Ayrıca iş dünyası için de benzersiz biretkinlik alanı olarak hizmet verebiliyor. Üst düzey konfor, hijyen ve hizmetile, üstün kalite malzelerle inşa edilmiş profesyonel bir ekip ile size ŞileYeniköy’de sıcak bir ortam sunuyor.

Longosphere Glamping

Hafta stresini üzerinizden atmaya yönelik bir hafta sonunuzu unutulmaz bir anıyadönüştürmek için sahili, longoz ormanı, gölleriyle muhteşem bir doğayasıylakonuklarını ağırlıyor Değişik aktivitelerle güzel bir zaman geçirmek isteyenleribekliyor.

Sapanca Villa Vadi Oteli

Sapanca villa vadi oteli villa tarzında tasarlanmış 3000 m2 yaşam alanı, açık havaterası, açık yemek terası ve 162 m2 müstakil havuzuyla 440 m2 8 odasıyla farkyaratan bir dinlenme yaşayabilirsiniz. Sapancanın saklı incisi Kırkpınardamerkeze ve göle yürüyüş mesafesinde kuş sesleri içerisinde şehrin gürültüsündenuzak huzurlu mutlu ve güvenli bir tatil için alternatif olabilir

Uludağ Kamping Oteli

Uludağ Kamping oteli tatile farklı bakış açısı sunan tesislerden biri olup kampamaçlıdır. Uludağ eteklerinde Güney yamaçta şehir merkezine 50km mesafede 4adet klube ve kamp alannlarıyla hizmet vermektedir.

BİZE ULAŞIN

Hafta Sonu Şehir stresinden kaçmak için Önerilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın