European Sleeper : Hollanda Almanya Belçika Arasında Gece Treni!

14.06.2023 - 06:35:15

European Sleeper, Hollanda merkezli bir demiryolu şirketidir. 2022 yılında kurulan şirket, gece treni hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. European Sleeper, çevre dostu ve konforlu seyahat imkanı sunan gece trenlerini Avrupa'nın farklı şehirleri arasında işletmektedir.

Şirketin ilk hattı, 2022 yılında Amsterdam ve Berlin arasında açılmıştır. European Sleeper, bu hat üzerinde yolculara gece boyunca seyahat etme imkanı sunmaktadır.

European Sleeper'ın trenleri modern ve konforlu bir iç tasarıma sahiptir. Yolcular, uyku vagonlarında rahat yataklarda dinlenebilir ve geceyi geçirebilirler. Ayrıca trenlerde restoran ve bar gibi sosyal alanlar da bulunmaktadır. European Sleeper, çevre dostu bir seyahat alternatifi sunmayı hedeflemektedir. Trenlerin kullanımı, havayolu veya otobüs gibi diğer seyahat seçeneklerine göre daha az karbon salınımına neden olur. Bu nedenle, çevreci seyahat tercih edenler için European Sleeper cazip bir seçenek olabilir.

European Sleeper, Avrupa'da gece treni hizmetlerini canlandırmayı ve insanların rahat ve sürdürülebilir bir şekilde seyahat etmelerini sağlamayı amaçlayan yenilikçi bir şirkettir.

Hollanda Almanya Belçika Arası Yeni Gece Treni Yolculuğa Başladı

European Sleeper şehirler arasında seyahat etmek için konforlu bir rahat bir yol sunan Berlin’den Amsterdam üzerinden Brüksel’e giden yeni bir gece treni başlattı.

Tren Berlin’den akşam 22:00 de kalkıyor, ertesi sabah 05:55 de amsterdam’a varıyor, Amsterdan’dan yolculuğuna devam ederek 06:48 de Brüksel’e varıyor.

Pazartesi Çarşamba ve Cuma Günleri olmak üzere haftada 3 kez her iki yönde de hizmet veriyor.

Bu heyecan verici gelişme yolculara yeni kusursuz ve keyifli bir deneyim sunarak tazelenmiş ve gidecekleri yeri keşfetmeye hazır bir şekilde uyanmalarını sağlıyor.

Avrupa’nın diğer popüler şehirlerine de yayılmasını planlanan European Sleeper gece treni seyahat anlayışını değiştiriyor ve sürdürülebilir seçenekler sunarak yeni keşif yaratıyor.

European Sleeper hakkında detaylı bilgi ve tüm sorularınız için 0212 334 2600 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

European Sleeper : Hollanda Almanya Belçika Arasında Gece Treni! hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın