Türk Hava Yolları: Club Teşvik Programı

23.11.2021 - 07:11:37

Turkish Corporate Club Teşvik Programı "TCC" Nedir?

Kimler Turkish Corporate Clup TCC Üyesi Olabilir?

https://4.bp.blogspot.com/-Yx8IUmv0r9k/WUOv6U1vf2I/AAAAAAAABK0/Qc5a7FfU-YARTe2ueLPEW6mPLF-1hoQ4gCLcBGAs/s320/tccresim1.JPG

 

Yıllık minimum 30.000 TL’lik seyahat harcaması olan, Holdingler, Şirketler, Kurum ve Kuruluşlar (Valilikler, Kaymakamlıklar, Belediyeler, Ticaret Odaları, Kalkınma Ajansları, Vakıflar, Dernekler, Türk Hava Yolları “TCC” Turkish Corporate Club üyesi olabilirler.

 

Turkish Corporate Clup (Türk Hava Yolları Kurumsal Programı) TCC Avantajları Nelerdir?

 


İndirimli iç hat bileti alabilme imkanı. Yurt içi biletlerinizi % 5’e (E class ve üzeri) varan indirimler.

https://1.bp.blogspot.com/-nfdAJXBtuxk/WUOwC8O4I5I/AAAAAAAABK4/AejI3Bn3qZ0UqDb2X9fHHVDrfeaqqScJACLcBGAs/s400/tccresim2.JPG

İndirimli dış hat ileti alabilme imkanı: Türkiye/Kıbrıs çıkışlı, E clas ve üzeri Dış Hat biletler ile class’lara göre değişebilir. Bu indirimler %5 ile % 15 arasındadır. (Bu indirimler seyahat Harcamasına/Hedefe bağlı-Yıllık)

 

Dış hat biletlerde, iade ve değişikliklerde esnekliklerden faydalanma.

 

“TCC-Turkish Corporate Club Kartı” alarak sözleşmeye bağlı adette

CIP Lounge’ları, kullanabilme. (TCC kart sahibi, yanında bir kişi ile birlikte, Türkiye/Kıbrıs çıkışlı dış hat seferlerinde, Turkish Airlines CIP Lounge’lardan yararlanabilir.)

 

Mil kazanımı. Yapılan uçuşlardan kişiler mil kazanmaya devam eder ve millerMiles&Smiles kartlarına işlenir.

 

Kurumsal teşvik alma imkanı. Bu teşvikler ödül bileti/ücretsiz upgrade olarak kullanılabilir. (Yıl içerisin de, iç hat + dış hat biletlerinizin toplamı, belirlenen skalaya göre teşvikler belirlenir)

 

Business kontuarlarından, check-in check-in yapabilme olanağı. TCC kart sahibi, Türkiye çıkışlı dış hat seferlerinde, Turkish Airlines “Business/Corporate Check-in Kontuarları”ndan faydalanabilir.

 

Ekstra bagaj hakkı. Türkiye/Kıbrıs çıkışlı gidiş/dönüş, E klas ve üzeri dış hat biletlerde, “Ekstra Bagaj” hakları. Min: 30kg (Ekonomi: 40 kg’a varan//Business: 50kg’a varan)

 


Türk Hava Yolları Kurumsal Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

 

“TCC-Turkish Corporate Club Programı” Online Başvuru Adresi (Şirketler/Kurumlar için):

https://corporateclub.turkishairlines.com/tr-tr/registration/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=viking

 

Turkish Corporate Clup Üyesi olmak için tıklayınız:

 

https://corporateclub.turkishairlines.com/tr-tr/registration/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=viking

 

BİZE ULAŞIN

Türk Hava Yolları: Club Teşvik Programı hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın