Otellerden Dijital Etkinlikler için Stüdyo Hizmetleri

05.07.2021 - 00:00:00

Pandemi döneminde artan kurumsal dijital etkinlikler için otellerde greenbox stüdyolardan, canlı yayına kadar hizmetler sunmaya başladılar. Dijital etkinlik paketleri gibi bir oluşumla üst düzey tüm hijyen kurallarıyla birlikte kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, ödül törenleri, konser, lansman gibi buluşmalara ev sahipliği yapıyorlar. Kendi stüdyomuza ve gerektiğinde ofisinize kurabileceğimiz stüdyolara alternatif otel hizmetleri:

Tüm Sanal Etkinlikler ve Stüdyolar hakkında detaylı bilgi için mice@vikingturizm.com.tr 'ye e-posta atabilirsiniz.

 

Swissôtel The Bosphorus Istanbul

Swissôtel The Bosphorus dijital stüdyo ile canlı yayın, lansmanlar, eğitim toplantıları, açılışlar, filmler, keynote sunumları ve green box tekniği ile reklam çekimlerine hizmet veriyor. Dijital sahne ; 11* 11 mt genişliğinde, 7*4 mt led ekran ve 7*4 mt zemin led ekrandan oluşuyor. Zemin led ekranın üzerine basılabilmekte ve Zemin ile led ekrana marka, logo, görsel ve video yansıtılabiliyor.

Sunum, organizasyon ve konferans konuşmaları için Zoom / Teams / Youtube / Instagram platformları kullanılabiliyor. Çekimleri minimum 3 adet kamera ile yapılıp katılımcılarımıza headset ve mikrofon verilip organizasyonun eksiksiz yapılması sağlanıyor. Görüntü, ses, ışık ve led ekran deneyimli teknik ekip tarafından reji masamızdan kontrol edilebiliyor. Swissôtel’in eşsiz tecrübesiyle organizasyonları günümüz teknolojisi ve birleştiğinde daha keyifli olabiliyor.

 

Divan Istanbul Studio Modern

Divan İstanbul Otel’in balo salonuna kurulan Studio Modern; son teknoloji dijital yayın platformu, etkinliklere değer katan tasarım ekibi ve Divan Otelleri’nin güvencesi ile misafirlerine özel bir dünya sunuyor. Etkinlikler tamamen dijital bir ortamda gerçekleştirmek için, İstanbul’un merkezi Taksim’de buluşmanın rahatlığını yaşatılıyor. “Divan Güven” sloganı ile pandemi ve hijyen kurallarının en üst seviyede tutulduğu, Güvenli Turizm Sertifikalı Divan İstanbul Otel ortamındaki Studio Modern’de misafirlerinizi güvenle ağırlanıyor

 

Radisson Meetings

Radisson Meetings, Hibrit ve sanal toplantı ileri düzeyde interaktif toplantılar sunmak amacıyla uzman teknoloji sağlayıcılarıyla işbirliği yapıyor. Hibrit çok konumlu toplantılardan canlı yayınlara kadar her türlü etkinliklerde video konferans teknolojileri ile zoom Rooms yazılım tabanlı video konferans sistemleri ile katılımcı radisson otelleri ile uluslarası toplantılar yapmak bile mümkün.

 

SHERATON Grand Istanbul Ataşehir Digital Event Studio

SHERATON Grand Istanbul Ataşehir Dijital etkinlik stüdyoları ile sanal etkinlik deneyimini daha iyi şartlarda yaşamak, ekranlara duyguyu daha iyi geçirmek için hayata geçirilmiş. Canlı yayın ve online bağlantı altyapısı hazır olan bu mekanda etkinliği profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek için her türlü imkan hijyen manifestosu ile sunuluyor.

 

Swissotel Ankara Dijital Stüdyo

Swissotel Ankara gijital stüdyo ile canlı yayın, lansmanlar, eğitim toplantıları, açılışlar, filmler, keynote sunumları ve green box tekniği ile reklam çekimlerine hizmet veriyor. Sunum, organizasyon ve konferans konuşmaları için Zoom/Teams/Yourube, Instagram/DealRoom platformları kullanılabilmektedir.

 

İstanbul Hilton Maslak

Hibrit etkinlikler ve yaratıcı sanal etkinlikler için Hilton Maslak kendi Canlı Stüdyosunu oluşturarak hizmet vermektedir.

Film çekimleri, canlı video etkinlikler, podcast kayıtları, hibrit toplantılar veya şirket semirnerleri, ürün lansmaları, ödül törenleri, eğitim toplantıları ve dahası için tam donanımlı bir yayın stüdyosu ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Teknoloji ortakları profesyonel teknik ekipmanlarıyla, fiziksel olarak temassız bir dünyada yaratıcı etkinlikler düzenlenebilir.

 

İstanbul Kozyatağı Hilton

Hilton İstanbul Kozyatağı Maxi Plato’da, yüksek kaliteli Hibrit toplantı ve organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor.

Hilton EventReady, CleanStay programıve Güvenli Turizm Belgesiyle baştan sona gönül rahatlığı sağlayan etkinlik deneyimleri sunuyor.

Konuklar için yüksek hijyen standartları ile güvenli etkinlik alanları oluşturduk. “Yeni normal” sonrasında organizasyonları için yeni imkanlar sunuyor. Sunum ve toplantıları online ortama taşınmasına destek oluyor

 

Hilton İstanbul Bomonti Hotel

Stüdyo Bomonti ile HiltonCleanStay ve EventReady güvencesiyle misafirler, hibrit toplantılarını veya etkinliklerini gerçekleştirebileceği tam donanımlı bir dijital dünya ile buluşuyor.

Konferans oteli sınıfında Avrupa’nın en büyük Hilton oteli olan Hilton Istanbul Bomonti, Hibrit toplantı alanında da güçlü teknolojik alt yapısı sayesinde misafirlerine ihtiyaç duydukları tüm olanakları sunmaya devam ediyor. Yeni hibrit stüdyosu Stüdyo Bomonti ile Hilton EventReady güvencesi ve yüksek internet hızı, ses-ışık kalitesiyle yeni nesil toplantıları, lansmanları ve etkinlikleri tam donanımlı dijital bir dünyayla buluşturuyor.

 

Hilton Istanbul Bosphorus & Conrad Istanbul Bosphorus

 

Conrad Istanbul Bosphorus ve Hilton Istanbul Bosphorus sizi çığır açan sanal dünyayı beraber deneyimlemeye davet ediyor. Online etkinlikler üzerine yeni partnerleri ile birlikte çeşitli yatırımlar yaparak, otellerin içerisinde Hibrit Etkinlik Stüdyoları ile etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Conrad Istanbul Bosphorus’da kurulu olan stüdyo 440 metrekare alana sahip Junior Balo salonunun içerisinde, 12x4 metre bir sahne üzerinde 12x3 metrelik bir curve olarak kurulmuş olup Watchout sistemi ile yönetilen led ekrana sahip.

Hilton Istanbul Bosphorus’da bulunan stüdyo ise Hilton Konferans Merkezi alt katında en yeni teknolojik gelişmeler takip edilerek kurulmuş durumda Tracking kamera teknolojisi ile sanal dünyalar içerisinde 3D obje ve kişi aktarımı yapabilmenin keyfi ve kolaylığını deneyimleme şansı veriyor.

Stüdyolar içerisinde toplantı, lansman hatta konser organizasyonlarınızı planlayabileceğiniz ses, ışık, truss, görüntü ve çeviriciler için simultane sistem ile tüm teknik altyapısı ve profesyonel ekip ile bimiz sizleri bekliyor

Conrad Istanbul Bosphorus ve Hilton Istanbul Bosphorus olarak, CleanStay ve EventReady ürünlerimiz güvencesi ile yeniden bir araya gelmek için sabırsızlanıyor!

 

Grand Hyatt Studio

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, içinde bulunulan pandemi süreciyle birlikte yüz yüze yapılamayan toplantılara 395 m2 alanda oluşturduğu stüdyosu ile hibrit çözümler sunuyor.

Grand Hyatt İstanbul, yüz yüze ve sanal olarak yapılan toplantıları birleştirerek, güvenli, hijyenik bir ortamda, geniş led ekran ve sahnesi, HD TV kameralarıyla yenilikçi, teknolojik altyapı sunarak güvenilir ve sorunsuz bir hizmet sağlıyor.

 

Wyndham Grand Levent

İstanbul Levent Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan merkezi konumu sayesinde kongre, seminer, konferans, toplantı ve davet organizasyonlarının vazgeçilmez adresi olan Wyndham Grand İstanbul Levent, pandemi nedeniyle dijital ortama taşınan toplantı ve organizasyonlar için geliştirdiği hibrit sistem sayesinde çevrim içi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Teknolojik alt yapısıyla birlikte hem işitsel hem de görsel ekipman desteği sağladığı toplantı salonu ile Wyndham Grand İstanbul Levent, yüz yüze ve sanal olarak yapılan toplantıları birleştirerek hibrit olarak gerçekleştirilecek organizasyonların adresi olmaya devam ediyor.

Tüm dünyada etkisi devam eden pandemiye karşı alınan tedbirler kapsamında misafirlerini güvenle ağırlamaya devam eden otel, başarıyla geçtiğiTurizm Bakanlığı adına Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan “Güvenli Turizm Sertifikası” denetlemesinin ardından salgınla mücadele kapsamında gerekli tüm hijyen önlemlerini de en üst seviyede almaya devam ediyor.

“Şehrin Kalbinde, Kalitenin Kalbinde” sloganında olduğu avantajlı konumuyla İstanbul’un kalbi Levent’te hizmet veren Wyndham Grand İstanbul Levent, toplantı salonunda gerçekleştirilecek hibrit etkinliklerde, güvenilir görüntü, ekran, ses ve video konferans sistemi ile birlikte güçlü alt yapısıyla yüksek hızda internet bağlantısı ve gerekli tüm sistemsel cihazları kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

 

Fairmont Quasar Istanbul

Fairmont Quasar Istanbul, son teknoloji dijital stüdyosu ile online ve hibrit toplantılara benzersiz bir deneyime dönüştürüyor.

Fairmont Quasar Istanbul Dijital stüdyosunda Neotech Etkinlik Teknolojileri işbirliği ile hazırlanan dijital stüdyomuzda sınırsız sayıda izleyici için güvenli ve kesintisiz canlı yayınlar, ürün ve bayi lansmanları, eğitim toplantıları, açılışlar, iç iletişim sunumları ve green box tekniği ile reklam çekimlerine ev sahipliği yapıyor. Luna Balo Salonu’nda düzenleyeceğiniz sanal etkinlikleri son odel teknolojik ürünler ile destekliyor.

 

Fairmont Quasar İstanbul Studio Sky (Açık Hava Stüdyosu)

Fairmont Quasar Istanbul, 26. katındaki terasında yer alan Türkiye’nin ilk açık hava stüdyosu “Studio Sky” ile gökyüzünde dijital buluşmalara ev sahipliği yapıyor.

Sınırsız sayıda izleyici için güvenli ve kesintisiz canlı yayınlar, ürün ve bayi lansmanları, eğitim toplantıları, açılışlar, ödül törenleri, iç iletişim sunumları ve TV programlarının eksiksiz gerçekleştirilmesini sağlayan Studio Sky, eşsiz Boğaz manzarasıyla açık havada düzenlenen etkinliklere farklı bir bakış açısı katıyor.

Studio Sky’da düzenleyeceğiniz sanal etkinliğinize dahil olan önemli teknolojik özellikler:

• 150 mbps upload/download kesintisiz internet ile Amazon serverları, Microsoft serverları ya da Vimeo serverları ile yayın yapma

• Youtube, Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden yayın yapma

• Zoom, Webex, MS Teams üzerinden canlı yayın yapma

 

BİZE ULAŞIN

Otellerden Dijital Etkinlikler için Stüdyo Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın