Otellerden Stüdyo Hizmetleri

11.01.2021

 

Pandemi döneminde artan kurumsal dijital etkinlikler için otellerde greenbox stüdyolardan, canlı yayına kadar hizmetler sunmaya başladılar. Dijital etkinlik paketleri gibi bir oluşumla üst düzey tüm hijyen kurallarıyla birlikte kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, ödül törenleri, konser, lansman gibi buluşmalara ev sahipliği yapıyorlar. Kendi stüdyomuza ve gerektiğinde ofisinize kurabileceğimiz stüdyolara alternatif otel hizmetleri:

 

Swissôtel The Bosphorus Istanbul

  

 

Swissôtel The Bosphorus dijital stüdyo ile canlı yayın , lansmanlar, eğitim toplantıları, açılışlar, filmler , keynote sunumları ve green box tekniği ile reklam çekimlerine hizmet veriyor. Dijital sahne ; 11* 11 mt genişliğinde , 7*4 mt led ekran ve 7*4 mt zemin led ekrandan oluşuyor. Zemin led ekranın üzerine basılabilmekte ve Zemin ile led ekrana marka, logo , görsel ve video yansıtılabiliyor.

Sunum, organizasyon ve konferans konuşmaları için Zoom / Teams / Youtube / Instagram platformları kullanılabiliyor. Çekimleri minimum 3 adet kamera ile yapılıp katılımcılarımıza headset ve mikrofon verilip organizasyonun eksiksiz yapılması sağlanıyor. Görüntü, ses, ışık ve led ekran deneyimli teknik ekip tarafından reji masamızdan kontrol edilebiliyor. Swissôtel’in eşsiz tecrübesiyle organizasyonları günümüz teknolojisi ve birleştiğinde daha keyifli olabiliyor.

Divan Istanbul Studio Modern


Divan İstanbul Otel’in balo salonuna kurulan Studio Modern; son teknoloji dijital yayın platformu, etkinliklere değer katan tasarım ekibi ve Divan Otelleri’nin güvencesi ile misafirlerine özel bir dünya sunuyor. Etkinlikler tamamen dijital bir ortamda gerçekleştirmek için, İstanbul’un merkezi Taksim’de buluşmanın rahatlığını yaşatılıyor. “Divan Güven” sloganı ile pandemi ve hijyen kurallarının en üst seviyede tutulduğu, Güvenli Turizm Sertifikalı Divan İstanbul Otel ortamındaki Studio Modern’de misafirlerinizi güvenle ağırlanıyor

Radisson Meetings


Radisson Meetings, Hibrit ve sanal toplantı ileri düzeyde interaktif toplantılar sunmak amacıyla uzman teknoloji sağlayıcılarıyla işbirliği yapıyor. Hibrit çok konumlu toplantılardan canlı yayınlara kadar her türlü etkinliklerde video konferans teknolojileri ile zoom Rooms yazılım tabanlı video konferans sistemleri ile katılımcı radisson otelleri ile uluslarası toplantılar yapmak bile mümkün.

 

SHERATON Grand Istanbul Ataşehir Digital Event Studio


SHERATON Grand Istanbul Ataşehir Dijital etkinlik stüdyoları ile sanal etkinlik deneyimini daha iyi şartlarda yaşamak, ekranlara duyguyu daha iyi geçirmek için hayata geçirilmiş. Canlı yayın ve online bağlantı altyapısı hazır olan bu mekanda etkinliği profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek için her türlü imkan hijyen manifestosu ile sunuluyor.


 

BİZE ULAŞIN

Otellerden Stüdyo Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın