Rixos Tersane İstanbul Açılıyor!

29.03.2024 - 08:13:27

Yüzlerce yıldır tarihin sanatla buluşma noktası olan tersane İstanbul’da 2 Mayıs itibarıyla bambaşka bir sayfa açılıyor. Bu sayfa ile Rixos tersane İstanbul misafirlerini yeni bir hikayenin parçası olmaya devam ediyor.

432 odalı bu hikayenin sayfaları arasında kültürel mirası sanatı merkez merkezi ve tarihi lokasyonu benzersiz gastronomi deneyimini İstanbul’un en büyük büyük balo salonlarından birine ve daha fazlasını bulabileceksiniz.

Ahmet ÖZKAN Otel Müdürü şöyle açıklıyor:

Rixos Tersane İstanbul Haliç'te bulunan Rixos Tersane'de benzersiz konuk deneyimi ve kusursuz hizmet bir araya gelir. İstanbul'da yaşam tarzını yeniden tanımlamaya kararlı olan otel, panoramik Haliç manzaralarıyla kentli bir çekim noktası ve yaşam tarzı merkezi yaratan eklektik bir füzyondur. Haliç kenarında İstanbul'un tarihi Tersane bölgesinde bulunan Rixos Tersane İstanbul, modern lüks ile 600 yıllık tersanenin zengin mirasını kusursuz bir şekilde bir araya getirir. Tüm üyeler adına tüm samimiyetimle Rixos Tersane İstanbul Hotel'e hoş geldiniz diyorum. İster iş ister tatil için seyahat ediyor olun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Detaylı bilgi için bizlere 0 212 334 26 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Rixos Tersane İstanbul Açılıyor! hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın