Medikal Fuarlar İçin Hizmetinizdeyiz

03.02.2023 - 08:30:37

Medikal Fuarlar

Teknolojinin ilerlemesi, sağlık alanında gelişmeler yaşanmasını sağlamaktadır. Elbette sağlık kavramı oldukça geniş bir yelpazaye sahiptir. Bu sayede çeşitli fuarlarda da karşımıza çıkmakta ve çeşitli medikal fuarlar düzenlenmektedir. Medikal fuarlarda en fazla ön planda olan fuarlar; dişçilik, tıbbi cihazlar ve genel sağlık fuarları olduğu söylenebilir. Tıbbi cihazların satış ve aynı zamanda servis hizmetlerinin kalitesi önemlidir. Dolayısıyla ürün ağlarına erişime imkân tanıyan medikal fuarlar ön plana çıkmaktadır. Tıbbi ilerleme ve insan sağlığı için yeni yöntemlere olan talep arttıkça fuarlara olan katılım da artmaktadır.

Viking turizm ise kurumsal seyahat hizmeti sunarken aynı zamanda kurum ya da kişilerin tüm seyahatlerini, etkinlik ve organizasyonlarını da planlamaktadır. Bireylerin gereksinimlerine göre seyahat hizmetleri sağlamaktadır. Seyahat ve ihtiyaçlarınızı Viking Turizm ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda, medikal fuarlar için hizmetinizdeyiz hakkında bilmeniz gerekenleri ve bu bağlantılara nasıl ulaşabileceğiniz gibi önemli noktaları sizler için araştırdık. Merak ettiğiniz bütün detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

IMTEC UMMAN 2023

Uluslararası Medikal Turizm Fuarı ve Konferansı Umman 2023 (IMTEC UMMAN 2023), yatırım fırsatlarına kolay erişim sağlayacak ve en son teknolojileri, hizmetleri sergilemek üzere endüstriler için tek bir noktadan alışveriş platformu oluşturacaktır. IMTEC, Asya, Avrupa ve ABD pazarında sağlık sektörüyle ilgili tüm müşterilere pazarlama çözümü sunar.

ARAB HEALTH

Uluslararası Medikal Ekipmanları Fuarı (30 Ocak - 02 Şubat 2023), Dubai - B.A.E.

Orta Doğu'nun en büyük sağlık fuarı geçen yıl Dubai World Trade Center'da büyük bir başarı ile düzenlendi. Arab Health 2021, 62 ülkeden pek çok katılımcıyı profesyonel ziyaretçi ile buluşturdu. Aynı zamanda online olarak düzenlenen fuar çok sayıda ziyaretçiyi bir araya getirdi. Arab Health önümüzdeki yıl 30 Ocak - 2 Şubat 2023 tarihleri arasında Dubai World Trade Center’da düzenlenecek.

EMT - Avrupa Sağlık Turizmi

EMT’de pazar ve sağlık trendleri hakkında öncelikle tıbbi şirketler, klinikler, rehabilitasyon merkezleri ve sağlıklı yaşam merkezleri gibi konular gündemde olacaktır. Avrupa ve Asya tıp merkezlerinin, rehabilitasyon merkezlerinin, yabancı sağlık hizmetleri şirketlerinin, sağlıklı yaşam merkezlerinin temsilcileri katılmaktadır. Dinleyiciler ise medikal turizm acenteleri, seyahat acenteleri ve doktorlardır.

Algeria Healthcare Investement Travel Forum

Algeria Healthcare Investement Travel Forum, Cezayir'de sağlık sektörünü geliştirmek için toplantılar düzenlenmektedir. Sağlık ve turizm sektörlerinin tüm dallarında değişim ve geliştirmek için ulusal ve uluslararası profesyonellerle toplantı yapma fırsatı sunar. (9 – 11 Mart 2023 Cezayir)

CMEF China 2023 Medikal Ürünler ve Sağlık Ekipmanları Fuarı

CMEF, Çin’de düzenlenmektedir. Fuarda teknik tıbbi cihazlar, cerrahi ekipmanları, laboratuvar teknolojisi, ortopedi, tıbbi aletler, cerrahi malzemeler, hastane donanımları, fizyoterapi, tıbbi aletler, laboratuar ekipmanları, laboratuvar aletleri, hastane malzemeleri, tıp, cerrahi makaleler, hijyen, eczacılık, tıbbi servis ekipmanları ve veteriner ilaçlarla ilgili konular gündemde olacaktır.

FCE Pharma Brezilya 2023 Eczacılık ve Sağlık Ekipmanları Fuarı

FCE Pharma, Brezilya’da düzenlenmektedir. Fuarda teknik tıbbi cihazlar, diagnostik, ortopedi, tıbbi aletler, fizyoterapi, hizmetler, laboratuar aparatı, tıbbi aletler, laboratuvar aletleri, tedarikçi endüstrisi, hijyen, eczacılık, cerrahi ekipmanları, reaktifler ve ilaç sanayi ile ilgili konular gündemde olacaktır.

Exposanita 2023 Medikal Ürünler ve Sağlık Ekipmanları Fuarı

Exposanita, İtalya’da düzenlenmektedir. Fuarda teknik tıbbi cihazlar, laboratuvar teknolojisi, diagnostik, ortopedi, tıbbi aletler, cerrahi malzemeler, hastane donanımları, fizyoterapi, profesyonel edebiyat, laboratuar aparatı, tıbbi aletler, laboratuar ekipmanları, tıp, hijyen, eczacılık, reaktifler, tıbbi servis ekipmanları ile ilgili konular gündemde olacaktır.

China Med 2023 Medikal Ürünler ve Sağlık Ekipmanları Fuarı

China Med, Çin’de düzenlenmektedir. Fuarda laboratuvar teknolojisi, ortopedi, tıbbi aletler, cerrahi malzemeler, laboratuar aparatı, tıbbi aletler, laboratuvar aletleri, hastane malzemeleri, cerrahi makaleler, eczacılık, cerrahi ekipmanları, reaktifler, tıbbi servis ekipmanları ile ilgili konular gündemde olacaktır.

Fuarlar ve seyahat planlamalarınız konusunda her zaman yanınızdayız. Bizlere 0212 334 2600 numaralı hattımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Medikal Fuarlar İçin Hizmetinizdeyiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın