2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Turları

27.03.2024 - 07:08:01

Viking Turizm ile Avrupa'nın Kalbinde Futbol Tutkusunu Keşfedin!

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası, gerçek bir futbol ziyafeti sunuyor! Viking Turizm olarak, bu heyecan verici etkinliği yerinde yaşamanız için size bir fırsat sunuyoruz. Özel olarak düzenlediğimiz turlarımızla, Avrupa'nın dört bir yanından gelen futbol tutkunlarıyla buluşacak ve futbolun coşkusunu doyasıya yaşayacaksınız.

Futbolun Benzersiz Havası

EURO 2024, Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde gerçekleşecek ve her biri futbolun büyüsünü yaşatan bu şehirlerde unutulmaz deneyimler yaşayacaksınız. Viking Turizm'in uzman rehberleri eşliğinde, hem futbol maçlarının heyecanını yaşayacak hem de ev sahibi şehirlerin zengin tarihini ve kültürünü keşfedeceksiniz.

Deneyimli ve Profesyonel Ekibimiz, sizlere unutulmaz bir futbol tatili sunmak için çeşitli tur paketleri hazırladı. Turlarımız, konaklama, ulaşım, maç bileti ve şehir turları gibi birçok hizmeti

Avrupa Futbol Şampiyonası Tur Hazırlıkları

Haziran 2024'de başlayacak olan Avrupa Futbol Şampiyonası için hazırlıklar tüm hızıyla devam etmekte. Viking Turizm olarak onaylanan gruplarımız için ekip arkadaşlarımız geçen hafta Almanya’da tedarikçilerimizi ziyaret ederek son detayları da kesinleştirdiler. Özellikle Türk damak tadına uygun restoranlarda menülerimizi belirleyip son hazırları da tamamlamış oldular.

Vize hususundaki zorluklar da Alman Konsolosluğunun Euro 2024’e katılacak misafirler için uygulayacağı yeni prosedürlerin açıklanması ile biraz daha rahatlamış oldu.

17 Haziran sabahı Istanbul Havalimanında başlayacak heyecan 18 Haziran ve 22 Haziran'da Dormund’da 26 Haziran Hamburg’da oynanacak maçlar ile doruğa ulaşacak.

Avrupa Şampiyonası için hazırladığımız paket programların satışı devam etmekte olup 18 ve 22 Haziran tarihlerinde oynanacak maçlar için Dortmund'daki otellerimizin tamamının satışını tamamladık. Köln ve Dusseldorf konaklamalı paketlerimizin satışı devam etmektedir. Bu organizasyonda bizi tercih eden ve güvenini eksik etmeyen iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

EURO 2024 Avrupa Şampiyonası'na Rezervasyon Yapın

Viking Turizm'in EURO 2024 turları hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için bizi 0212 334 2600 numaralı telefon hattımızdan arayabilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Futbolun en büyük etkinliklerinden birini Viking Turizm ayrıcalığıyla yaşayın!

BİZE ULAŞIN

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Turları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın