Premium Etihad Misafirleri için cazip indirim Fırsatı

08.10.2015 - 00:00:00

Etihad Airways ve Viking Turizm’in ortaklaşa düzenlediği promosyonu siz değerli misafirlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz!

Viking Turizm aracılığıyla Etihad Airways’ten gidiş-dönüş Business veya First Class bilet satın alan yolcularımız bir sonraki Etihad uçuşlarında kullanmak üzere 500TL değerinde indirim kuponuna sahip oluyorlar.

Bu cazip fırsat tüm Etihad uçuş ağı için geçerli olup kampanyadan sadece ilk 25 yolcu yararlanabilecektir. Cazip indirim şansını kaçırmamak için acele edin.

* Kampanyadan yararlanmak icin seyahatinin ilk bacaginin uculmus olmasi gereklidir.

THE RESIDENCE

Özel yolcuların beklentileri ve ince zevklerinden anlayan mimari liderler ve seyahat eksperleri tarafından dizayn edilen Residence kabini, birlikte seyahat eden 2 yolcu tarafından kullanılabilir.

Residence kabini huzur dolu bir ortamda lüksün yeniden tanımlandığı ayrıcalıklı bir yaşam stilini yansıtmaktadır.

FIRST APARTMENT

Etihad Airways First Apartment ile koltuktan öte, yolcularınız için bir yaşam alanı sunuyor.

6’9” yatağa dönüşen masaj fonksiyonlu koltuk, 24” düz ekran TV, kişisel elbise dolabı, içinde bakım ünitesi, duş ve saç kurutma makinası bulunan birinci sınıf banyo ve uçak içi şef servisiyle en uzun yolculuklar dahi keyifle noktalanıyor.

BUSINESS STUDIO

Business Studio stil, sadelik ve fonksiyonelliğin bir karışımı olarak ortaya çıkmıştır.

Tüm stüdyolardan direkt koridor bağlantısı, el bagajı saklama alanları, koltukta 6’8”lik yatak konumuna dönüşme özelliği, dokunmatik TV, ses kesici kulaklıklar ve 750 saatlik uçak içi eğlence sistemi sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Etihad Airways ile Dubai’ye ulaşmak çok kolay

Jumeriah ve Dubai Marina bölgelerine sadece 45 dakika uzaklıkta bulunan Abu Dabi Uluslararası Havaalanı’na iniş yaptıktan sonra Etihad Airways’e özel terminali kullanarak çok kısa bir sürede gökdelenler şehrindeki seyahatinize başlayabilirsiniz.

Businness veya First Class yolcusu iseniz sizi bekleyen özel Etihad Şoförü ile BAE’nin her hangi bir noktasına gidebilirsiniz. Ozel sofor hizmetimizi sundugumuz diger destinasyon listelerini asagidaki linkten gorebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Premium Etihad Misafirleri için cazip indirim Fırsatı hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın