İstanbul Havalimanı’na Yakın: Hampton by Hilton Arnavutköy Otel

04.01.2023 - 14:13:16

İSTANBUL HAVALİMANI’NA 10 DAKİKA MESAFESİYLE,

EN KONFORLU DİNLENME ALANI

Dünya üzerinde 2000’in üzerinde destinasyonda yer alan Hampton kültürünün esintileri artık Arnavutköy’de.

Dünya standartlarında hizmeti ve cezbedici lokasyonuyla öne çıkan Hampton by Hilton; İstanbul Havalimanı’na 10 dakika olan mesafesiyle ulaşım derdine uzak, konfora ise çok yakın bir konaklama deneyimi sunuyor.

ROTA OLUŞTURULUYOR: RÖTARSIZ UYKU!

Yolculuk öncesi uçağa yetişememe tedirginliği, dinlenememe gibi sorunları ortadan kaldıran konumu ve hizmet kalitesiyle tercih edilen Hampton by Hilton İstanbul Arnavutköy; rota planlarını gözden geçirmek için de ideal olan rahatlığı sunuyor.

Yolculuk öncesi geceyi burada geçirip planları da gözden geçirme imkanı sunan Hampton by Hilton İstanbul Arnavutköy’de her şey konforlu bir konaklama deneyimi için planlanmış.

KEYİFLİ VAKİT GEÇİRMEYE İMKAN SUNAN DETAYLAR

YÜKSEKLERDEN UÇAN HİZMET KALİTESİ

Mall of İstanbul, Vadistanbul Alışveriş Merkezi, İstinye Park ve Atatürk Olimpiyat Stadyumu gibi çekim merkezlerine de 20 ile 40 dakikalık sürüş mesafesinde olan otelde, keyifli ve konforlu vakit geçirmek için de birçok sebep var.

Rahat yatakları, yüksek hızlı interneti, ortopedik yastık seçenekleri, damak tadınıza uygun kahvaltıları, leziz yemek servisi, 24 saat boyunca sunulan çay kahve ikramı, spor salonu, toplantı odası… Hampton by Hilton İstanbul Arnavutköy; yükseklerden uçan hizmet kalitesiyle, rotayı kendine çevirecek.

HAYALLERİNİN PEŞİNDEN UÇANLAR BURADA SOLUKLANIYOR

Hayallerdeki iş ya da hayallerdeki ülke... Rota hayaller ise burası en keyifli soluklanma noktası!

Hampton by Hilton İstanbul Arnavutköy kapılarını gökyüzüne, hayallere ve heyecanlı yolculuklara açtı. Yurt içine de yurt dışına da 10 dakika mesafede olan Hampton by Hilton İstanbul Arnavutköy, misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Detaylı bilgi ve randevu için 0212 334 2600 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

İstanbul Havalimanı’na Yakın: Hampton by Hilton Arnavutköy Otel hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın